fotovoltika na dom

Fotovoltika pre domácnosti

Čistá energia vám ponúka najnovšie technológie od popredných značiek na trhu za dostupné ceny, vďaka čomu je fotovoltika praktickým riešením pre každého. Používame najefektívnejšie dostupné solárne panely a meniče, ktoré vám poskytnú najlepšiu hodnotu za peniaze a najrýchlejšiu návratnosť vašej investície.

Investujeme čas do rozhovorov s každým zákazníkom, aby sme presne pochopili, aké sú vaše hlavné priority a ciele. Dávame si záležať na zostavení každého solárneho systému, aby splnil vaše očakávania na 100%. Ponúkame vám precíznu prácu s inštaláciou na kľúč.

Ako to celé prebieha:

Napíšte nám, alebo zavolajte a povedzte nám svoju predstavu. Spoločne zistíme, aké riešenie je pre vás najvhodnejšie na základe vstupných informácií – typu strechy, vašej spotreby energie, typov elektrických spotrebičov a pod.

Po získaní prvotných informácií vám pripravíme orientačnú cenovú ponuku vášho budúceho solárneho systému. Ak vás ponuka zaujme, pustíme sa do ďalšieho kroku.

Každý dom je jedinečný, každá domácnosť má iné nároky. Je dôležité vykonať dôslednú obhliadku, počas ktorej vám priblížime, kde budú solárne panely a menič nainštalovaný, kadiaľ pôjdu káble a vypočujeme si aj vaše návrhy. Zozbierame všetky informácie, aby sme vám mohli pripraviť finálnu cenovú ponuku.

Po obhliadke vám pripravíme cenovú ponuku, ktorá bude odrážať celkové náklady na realizáciu vašej fotovoltiky.

Po odsúhlasení finálnej ponuky sa pustíme do administratívy, ktorú zabezpečíme za vás. Pomôžeme vám s administratívou – prihlásením FVE do „distribučky“ ale aj s vybavením dotácie.

Po ukončení administratívnych úkonov sa pustíme do inštalácie. Celý priebeh trvá maximálne 2 dni.

Po nainštalovaní vám solárny systém uvedieme do prevádzky.

Čo je a ako funguje fotovoltika

Fotovoltika je efektívny a ekologický spôsob premeny slnečnej energie na elektrickú energiu. Funguje tak, že fotovoltické panely, ktoré obsahujú špeciálny materiál, zachytávajú energiu slnečného žiarenia a premieňajú ju na elektrickú energiu. Táto elektrina sa potom môže použiť na napájanie spotrebičov alebo na ohrev teplej úžitkovej vody. Fotovoltické systémy sa skladajú z jednotlivých komponentov, vrátane fotovoltaických článkov, ktoré sú zodpovedné za premenu slnečného žiarenia na elektrickú energiu. Vyrobená elektrina môže byť buď pripojená do siete alebo uložená na neskoršie použitie. Náklady na inštaláciu fotovoltického systému sa líšia v závislosti od komponentov a veľkosti systému, ale môže to byť skvelý spôsob, ako znížiť účty za energiu a znížiť svoju uhlíkovú stopu.

Objavte výhody slnečnej energie

Ušetrite peniaze!

Slnečné svetlo je zadarmo. Po zaplatení nákladov na inštaláciu vášho systému môžete začať vyrábať energiu s nulovými nákladmi. Vlastnou fotovoltikou si znížite účty za elektrinu už od prvého dňa!

Získate kontrolu!

Nainštalovaním fotovoltiky na vašom dome sa stávate menej závislým od svojho dodávateľa energie.

Žite udržateľne!

Inštaláciou solárneho systému prispievate svojou troškou k čistej udržateľnej budúcnosti. Používaním obnoviteľnej energie dáme zbohom fosílnym palivám.

Zaujala vás naša ponuka a máte záujem o fotovoltiku pre váš dom?